Bu bir yol hikayesi aslında,
İstanbul'dan Kaş'a doğru uzanan...

Hakkımızda

İstanbul'da doğup, büyümüş; birimiz psikolojik danışmanlık, birimiz çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri eğitimi almış ve iş dünyasına katılmıştık... Bilgi ve iletişim teknolojileri sektörünün çok uluslu bir şirketinde pazarlama müdürlüğü ve perakende satış yöneticiliği gibi iş ünvanlarımızla kurumsal düzende ve sürekli yoğun bir tempoda çalışmaktaydık. Öte yandan çoğu büyük şehirli gibi biz de sık sık düşler kuruyor "Artık İstanbul'da yaşanmıyor, şöyle güneyde bir sahil kasabasına yerleşmek ne kadar güzel olurdu" diyorduk. Sonra bu düşü ertelemek yerine harekete geçtik,ünvanlarımızı, masalarımızı arkamızda bıraktık ve 2011 Ağustos’unda, aslında yıllardır tatil için gelip gittiğimiz, oysa içinde sürekli yaşamak için can attığımız Kaş'ın yolunu tuttuk...

Son 5 yıldır burada “ev/ofis” düzeninde çalışıyoruz. 10 yılı aşkın süredir keyifle sürdürdüğümüz “web tasarımı” ve “sosyal medya” çalışmaları ile bilgi - iletişim teknolojileri, satış ve pazarlama alanlarındaki deneyimlerimizi bir araya getirip havalandırdık: “Mavi Martı”!

Yaptığımız işe sadece tasarım ve yazılım olarak bakmıyoruz. Birlikte çalıştığımız işletmelere değer katmayı ve bilinirliğini artırmayı amaçlıyoruz.